Systémové upozornění
Hlavní informace

SYSTÉM FOLED

system-foled

Systém FOLED otevírá nové možnosti návrhu interiérů

Systém FOLED kombinuje několik funkcí:

- svítidlo

- rám pro napínaný strop

- rám pro zavěšený strop ze sádrokartonu, atd.

Kompatibilní se standardními držáky pro závěsné stropy.

PROFIL JAZ

profil-jaz

- svítidlo vytvářející souvislou světelnou linii

- úhel svitu je přibližně 180°

- podíl hliníkového profilu je zredukován na minimum, což vizuálně zdůrazňuje samotný zdroj světla

PROFIL LINO

profil-lino

Profil LINO je nejmenším profilem, který zajišťuje tenkou souvislou světelnou linii.

Profil LINO je možno použít v architektuře interiérů, nábytkářství či k reklamním účelům. 

PROFIL PULA

profil-pula

PULA-KPL je estetický konstrukční profil, díky kterému je možné uchytit a zároveň podsvítit skleněné, plastové nebo dřevěné police. Obsahuje dně komory pro LED pásek. Jedna je určená k podsvícení průhledných polic a druhá k nasvícení stěny nad policí.

Profil PULA-KPL je možno použít v architektuře interiérů, nábytkářství či k reklamním účelům. Plní funkci uchycení poličky k podkladu nebo jako základna pro LED osvětlení (polička může být využita bez jakéhokoli LED osvětlení).

PULA-KPL umožňuje stupňovitou regulaci po 2mm, aby se přizpůsobily šířce poličky a to od 6mm do 20mm. Profil udrží váhu do 5 kg na délku 30 cm. Maximální hloubka poličky je 25 cm.

PROFIL PIKO

profil-piko

Minimální rozměry. Profil je určený do prostorů malých rozměrů nebo tam, kde nechceme, aby byla svítidla příliš viditelná. Profil PIKO je možno použít v architektuře interiérů, nábytkářství či k reklamním účelům.

EFEKTIVNÍ PODSVĚTLENÍ PLOCHÝCH POVRCHŮ

poli-3

Profil WERKIN se skládá ze dvou profilů a je určen k nasvícení monolitických stěn a stropů.

Číst dál...

Profil KOZUS

poli-5

Profil KOZUS je určen pro zapuštění do sádrokartonových zdí a stropů. Jeho výhodou je možnost vytvářet světelné linie, bez viditelných hliníkových dílů. Instalace se provádí přilepením profilů k sádrokartonu, za pomocí sádrového lepidla nebo montážního tmelu.

Profil je primárně určen pro sádrokartony o šířce 16mm, kdy jeho hloubka je stejná jako sádrokarton. Jeho instalace potom  nevyžaduje zásah do konstrukce stropu nebo stěny.  

Profil NISA-KON

poli-4

NISA-KON je komplet dvou profilů, určených k podsvícení podhledů. Skládá se z montážní lišty TENIKON a profilu ONISA. Komplet umožní nasměrování světelného toku kolmo ke stěně. Lišta TENIKON má tvar úhelníku. Horizontální hrana (bez úchytů) je instalována na sádrokartonovou desku. Svislá část lišty slouží k uchycení profilu ONISA a směřuje světelný tok na stěnu.

Profil OBIT

poli-2

Profil OBIT je navržen pro osvětlení schodišť, chodeb atd. LED pásek je skrytý a díky odrazným plochám vytváří příjemné měkké světlo. Sada difuzorů a odrazných ploch umožňuje získat požadovanou intenzitu a rozptyl světla.